Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-23, 10:22   #206
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tinkerbell zastanawiając się nad tym, który BB wybrać różowy czy pomarańczowy powinnaś wziąść pod uwagę przede wszystkim ich właściwości bo są to bardzo różne kremy. Pomarańczowy ma dużo mocniejszą ochronę przed słońcem, mocniej kryje i matuje, ma dużo bogatszy skład, jest przez to wszystko bardziej gęsty i ciężki, może trochę dusić i obciążać cerę. Różowy jest bardziej jak baza pod podkład, lżejszy, silikonowy, słabsze krycie, filtr 25, ładnie rozświetla, wyrównuje koloryt cery.
Z kremami BB jest tak, że na każdej osobie inaczej się zachowują, nie ma innego wyjścia jak zamówić kilka próbek i testować.
Ja jestem ciągle na etapie poszukiwań ideału, mam tłustą cerę i wiele BB mnie zapycha. Nie lubie jednak nakładać oddzielnie kremu i podkładu, moja cera jest kapryśna i wyznaje zasadę "im mniej tym lepiej" dlatego idea kremu BB zastępującego krem, bazę, podkład i korektor bardzo mi się podoba. Narazie spodobały mi się Skinfood peach sake, Bio-essence bio platinium, Skin79 vip gold i ślimak Mizon.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując