Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-13, 09:09   #1848
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

Cytat:
Napisane przez eva19 Pokaż wiadomość
śliczne , co stosujesz ?

Dziękuję bardzo dziewczynki

Z odżywek lakierowych, to przede wszystkim Nail Rescue Rimmela, który już wielokrotnie tu wychwalałam, natomiast jeśli chodzi o wcierane sprawy to począwszy na balsamie herba studio, kapsułkach keratynowych Gal, a na maści z wit. A czy oliwce do paznokci skończyszy, a nawet zwykły krem bambino, wcieram często, nawet jak mam pomalowane i bardzo dobrze je nawilża a Nail Rescue dba, żeby były twarde, mocne i się nie łamały.
Lakierowych odżywek to mam mnóstwo,bo kiedyś miałam na ich punkcie obsesję, ale nie wymieniam, bo w sumie żadna jakoś specjalnie nie działała. Używam je w sumie jako lakiery albo dodatkową warstwę do nail rescue, bo ten pilnuję aby był na moich paznokciach jak najczęściej. No, ewentualnie mogę polecić jeszcze z Essence: Ultra Strong+ Nail Repair. Fajnie utwardza juz jedna warswa, ale nałożona pod lakier, bo na go rozpuszcza i roluje :-|
Ale dziś, jak mówię, Nail Rescue na pierwszy ogień i wszelkie wcierane balsamy, kremy, oliwki, kapsułki

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2008-12-15 o 17:31
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora