Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-25, 10:14   #1154
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice śliczny zbiór Taki elegancki minimalizm
Widać tylko, że lakieromania Cię dopadła
Dzięki
No z lakierami poszalałam, a i tak czasem miewam wrażenie, że nie mam koloru, którym chciałabym właśnie pomalować paznokcie.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dorotko, boski zbiór następnym razem w Krakowie coś Ci ukradnę
Dzięki przy takiej ilości to już nie ma co kraść.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pokłony!!!
mam parę pytań:
1) jak Ci się sprawuje You Rebel? On nie zmienia kolorytu skóry tylko lekko tonuje dobrze kojarzę? to działa jak podkład czy przyciemnia skórę?
2) a powiedz coś więcej o tym różu Guerlain? to ten 4 eclats czy jakoś tak?
3) jaki jest ten prasowaniec z Diora?

Ogólnie widzę, że fanka lakieru Hard as Nails Sally H. baaaardzo przyzwoite lakiery
Dzięki

You Rebel lekko wyrównuje koloryt i tonuje, ja mam ten jaśniejszy odcień, on jest dla mnie doskonały, więc nic a nic nie przyciemnia. Jak podkład też nie jest, to dość ciężko opisać, taki krem tonujący po prostu.

Róż Guerlain to 4 Eclats, jest super. Daje taki świeży i delikatny efekt, dobrze się nakłada, kolory dobrze się ze sobą łączą. Jest dobrze napigmentowany, ale ciężko z nim przesadzić, dość trwały, ładnie połyskuje, pachnie meteorytami, ma cudną puderniczkę. Mój ulubiony róż ostatnio. Jedyne co w nim niefajne to to, że strasznie pyli przy nabieraniu na pędzel.

Prasowaniec z Diora to brązer w odcieniu Healthy Look. Ja go bardzo lubię, to jedyny brązer, który znam, który idealnie pasuje do mojej karnacji i odpowiada mi kolorystycznie. Świetny jest.

Lakiery SH Hard as Nails lubię bardzo, chociaż zauważyłam, że nie są sobie równe jakością.

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Ice, boski minimalizm ja w kosmetykach utonę a nie "przebuduję" zbioru
Dzięki też tak kiedyś myślałam, ale teraz 3/4 mojego dawnego zbioru jest już w innych rękach.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
cuda, cudeńka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Ice - piękny zbiór
Dzięki

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Wspaniały zbiór, szczególnie lakiery
Dzięki

Cytat:
Napisane przez agnesha Pokaż wiadomość
świetny zbiór jak oceniasz brązer Diora?
Dziękuję Jak wspominałam wyżej, bardzo go lubię - to mój idealny brązer.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Iceflower..pytanie o lakier
W dolnym rzedzie lakier numer 7 Sally hansen...co to za kolor? Bo na moim monitorze wyglada na cos czarnego albo ciemna , zgniła zieleń?
Kolor nazywa się Brooding, to grafit, lekko perłowy, Nie mogę się do niego przekonać na dłuższą metę, dość ciężki jest w obsłudze.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Iceflower piękny zbiór, a mogłabyś powiedzieć coś o minerałach TBS? Jak się aplikuje, czy dobrze kryją, jak współgrają z filtrami(jeśli sprawdzone)?
Minerały TBS sę genialne. Są lekkie, delikatne, pięknie się stapiają ze skórą. Aplikuje się je dobrze i łatwo, nie tworzą plam. Dają lekki mat, naturalnie wyglądają. Kryją średnio, ja nie potrzebuję mocnego krycia, ładnie ujednolicają koloryt. Nie ciemnieją w ciągu dnia, nie wysuszają skóry i nie czuć ich wcale na twarzy. Używam ich na krem Avene 50+ i świetnie z nim współgrają - nakładają się jak na zwykły krem, zero kłopotów.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując