Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-30, 16:42   #2693
Andelulla
Przyczajenie
 
Avatar Andelulla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Drogie wizażystki, ze tak pozwolę Was nazwać . Tak przeglądałam z trudem 64-67 stron z uwagą i zastanowiłam się sama czy chcę spróbować zmian. Niektóre tak wychwalają ten podkład Revlon, że byłam zmuszona popytać u siebie czy jest. Znalazłam za 72 zł <następnym razem biorę jak nic na allegro ze swojego miasta za 37 zł> Z dwojga złego wolę raz, a porządnie przepłacić by wypróbować coś innego; a to dlaczego, że jak większość z Was mam cerę mieszaną-tłustą.
Co nieco już wypróbowałam, ale ostatnio to już mi się płakać chciało nad stanem mojej twarzy więc wczoraj przestudiowałam wszystkie propozycje podkładu do cery mieszanej- tłustej i najczęściej padały propozycje tego oto produktu.

Dodam, że używałam:
UnderTwenty 20 - Naturalny - i jeszcze jako nastolatka byłam z niego zadowolona do I klasy liceum
AA do cery tłustej i mieszane
Maybelline z Minerałami
Maybelline Dream Mousse
Astor Mattiltude Nude

Tak więc przyszła pora na zmianę i po zakupieniu Revlona ColorStay 180 Sand Beige.
Jutro wypróbuję i dziękuję Wam za posty bo w dużej mierze to wy wpłynęłyście na moją decyzję. O rezultatach również będę pisać jak się sprawuje podkład. Nie robię nadziei bo każda z nas ma inną cerę, skłonności itp, ale bynajmniej spróbować nie zaszkodzi.

Edytowane przez Andelulla
Czas edycji: 2009-09-30 o 16:47
Andelulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując