Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 12:05   #3270
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
co nie? też się cieszę




Cytat:
wysłałam jej maila z linkami do specktry i temptalii a także strony MACa z zaznaczeniem przykładowej palety pierwszej lepszej w której oczywiście zamiast gąbkowych aplikatorów jest śliczniusi pedzelek
który to ten watek specktrowy??
dostałam od niej groźnie brzmiącego maila że dziękuje za informacje i jej źródło "dostanie za swoje" bo straciła chyba troche kasy na te palety...
Trochę ma wystawionych aukcji i pewnie jeszcze zapas w domu
Cytat:
ja zaraz się spróbuję pomalować tak jak wczoraj tylko że nie umiem zrobić foty makijżowi... :/
Samej ciężko zrobić, to fakt ale spróbuj

Cytat:
pewnie tak, chociaż nie sądzę że z dzidziusiem zdążymy do następnej Gwiazdki najpierw muszę definitywnie zamknąć za sobą rozdział pt studia ale za dwa lata tojuż bankowo!
Stanowczo nie ma co się spieszyć!
Cytat:
ani sekundy sie nie zastanawiaj! Carmex to cudotwórca! mam po sztuce w każdej szufladzie, w torebce, na stolikach - po prostu uwielbiam, każdą wersję - to co robi z ustami, jak je świetnie leczy to nie zastąpisz tego efektu niczym.
I tym o to sposobem moja lista się powiększa
Cytat:
Wysłałam zgłoszenie o naruszeniu zasad do Allegro, opisowe tak jak radziłyście... zobaczymy: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2399404 napisałam, że ma tylko i wyłącznie podróbki kosmetyków MAC.



---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------


spraw sobie, spraw koniecznie, nie będziesz żałować! a jak on pieknie błyszczy ach..

o te błyszczyki to zeswatchuj na pewno, ale wiesz co, ja bym też chciała ich wielkość w sensie wielkość opakowania zobaczyć
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora