Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-13, 20:46   #4057
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
i tu się zdziwisz, bo w grę wchodzi tylko nr5 lub nr75 z naciskiem na brak drobinek i chłodny odcień
to jako ze jestesmy podobne tonacje to sobie bezczelnie sciagne
a prasowane lubisz czy tylko sypkie..?

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja tez sie nie waze, waga bywa bardzo zdradliwa, raczej po ciuchach widze...czyli dopinam sie czy tez nie......

Sel tasme do ciuchow kupisz w kazdej pasmanterii.
Ferg tak jak Violl napisala za 5zl najmniej masz polski numer na doladowania, ja kupuje za kazdym razem na kilka dni.
A Ferg w Londynie urzeduje czy tez w Dublinie, chyba mi sie cos miesza.....

Ja sie nie pakuje, nie ma co, ciuchow zimowych brak,chyba skocze na jakies zakupy.

Jak ja sie w Krakowie pokaze? Violl / Frenka jak zobaczycie kogos w rajstopkach i sandalach na niebotycznych obcasach to bede na bank ja. nie dzwoncie na police ani do szpitala plis!
ferg w Dublinie

chyba skocz na zakupy

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wiem siostro Osttanio nie pamiętam jak dawno temu takiego miksa piłam, gorzej jak ktoś co tydzień tak miesza...

Ja nie spakowana , prezent się spakuję w Pl bo teraz nie wiem jak musze jeszcze włosy farbnąć, kąpiel , nacieranie Skończę może o 2 jak trzeba będzie wstawać
Ferg...tylko nie wiem czy taka zwykła taśma będzie sie ciała tzrymać albo materiału...wątpię...
idz spaaaaaaaC

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Dublin

Kup coś ciepłego bo w Polsce zimno, brrr. Pod koniec tygodnia ma być minus -naście stopni

Wyśpisz się w samolocie najwyżej
a mi brakuje mrozów.. takie fajne uczucie jak wciagasz powietrze nosem i aaaaa... zamarza nos

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Yyyyy..w którym? W tym z Bergen do Oslo czas (40min), czy z Oslo do Berlina( czas1h)...no i dwa razy wolnocłowy mnie dobije do reszty

nie bierz ani gotowki ani kart.
na która będziesz..?



dziewczyny-żegnam sie już powoli.. Zyczcie mi spokojnego lotu i co by nikt mi na stopie nie stanął.. już widzę ten owczy pęd do samolotu. Już od 6 będzie kolejka mimo że miejsca numerowane... i jeszcze bym meteorki znalazla.. tanio i milego spotkanka z Vio(to sobie pozyczyłam no)
I zycze Wam milego wieczorku, i poniedziałku-i do pogadania

selenko-udanego lotu, trzymaj sie cieplo kochana
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora