Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuchnia - jaki kolor ścian proponujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-29, 16:29   #23
Aguniek24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kuchnia - jaki kolor ścian proponujecie?

Witam, jestem tu nowa. I mam problem z doborem koloru ścian do kuchni. Meble są trzy kolorowe tzn. korpus jest w kolorze limba czekoladowa ( coś jak wenge ) , fronty dąb czesany ( coś ala kapuczino/karmel ) i modrzew jasny ( prawie biały ), są też drzwiczki i szuflada za szybą w okuciach srebrnych, uczwyty są duże w kolorze stali chromowanej, do tego stół limba czekoladowa w srebrnych okuciachi krzesła niestety waniliowe bo białych nie mogłam dostać, sprzęt agd oczywiście w inox, a na podłodze są ochydne kafle takie lekko beżowe-nie mogę ich narazie zmienić ( błąd że posłuchałam męża żeby ich nie wymienić jak robiliśmy nową kuchnię - teraz muszę sie z nimi męczyć ). Obecnie mam zielony/seledyn intensywny i do tego dodatki mocny róż, ale znudziło mi się. Teraz myślę że można coś lepszego dobrać, np żywy mocny pomarańczowy kolor, do tego fugi na podłodze też w kolorze ścian, co Wy na to? A, dodam że nie lubię delikatnych, nijakich kolorów, jestem odważna, energiczna i takie też lubię kolory, więc pastele delikatne raczej odpadają, doradźcie coś proszę. Jestem tu pierwszy raz i nie bardzo wiem jak wstawić zdjęcia, jeśli nie dacie rady bez zdjęć to postaram się je dodać. Pozdrawiam
Aguniek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując