Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasza najstraszniejsza przygoda z włoskami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 20:32   #16
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: Wasza najstraszniejsza przygoda z włoskami:-)

Ja zbyt duzo takich przygod nie mialam, ale dwie jeszcze pamietam...
Bylam wtedy chyba w 5 klasie podstawowki (wlasnie zaczynalo mi zalezec na tym, zeby ladnie wygladac). Zawsze wlosy podcinal mi tata. Tego dnia poprosilam go, zeby podcial mi troszke grzywke bo juz mi "wchodzila" do oczu. Tata, jak to zwykle robil, wzial do reki gazete (zeby bylo prosto), przystawil mi do czola i.. CHLAST, scial grzywke. Gdy zabral gazete zobaczylam na jego twarzy dziwny grymas. Po chwili znow mialam gazete na twarzy i nastapilo nastepne CHLAST a potem jeszcze nastepne i nastepne. W efekcie, gdy podeszlam do lustra to widzialam sie zaledwie przez kilka sekund, bo lzy rozmazaly mi obraz. Na drugi dzien, po przeplakanej nocy poczlapalam do szkoly z... centymetrowa grzywka. I to doslownie centymetrowa! Teraz mi sie smiac chce jak sobie przypomne jak wygladalam ^^
Za drugim razem bylam juz uczennica gimnazjum. Skonczyl sie pierwszy rok nauki i w nastepny zapragnelam wejsc z nowa fryzura. No i znowu poszlam do taty (juz nie "nosilam" grzywki ^^). Poniewaz zawsze mialam dlugie wlosy, tym razem zapragnelam wlosow do ramion (dla mnie byl to odwazny krok). Tata byl temu przeciwny, bo "baba powinna miec dlugie wlosy", ale chwycil nozyczki w lape i (znowu przy pomocy gazety ^^) scial mi wlosy, potem jescze poprawil i z dziwnym usmieszkiem poszedl do pokoju. Podeszlam do lusterka i oslupialam. Mialam wlosy do polowy ucha :/ Tata oczywiscie do niczego sie nie przyznal twierdzac ze "przeciez chcialam miec krotkie wlosy".
To byl ostatni raz kiedy obcinal mi wlosy ^^
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując