Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Color Sensation - nowe farby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-02, 21:46   #40
julitka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
GG do julitka91
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez julitka91 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Tesco w promocji 14,99zł. Odcień 7 - delikatny opalizujący blond. Chce przyciemnić swój farbowany blond, planuję wrócić do natury. Myślę, że kolorek nałożę w weekend. Napiszę jak wyszło.
Zakończyłam koloryzację przed chwilą. Zdjęcia niestety w świetle sztucznym i z telefonu, więc jakość nie powala... Ale cóż zrobić. Więc przechodzę do rzeczy. Kolor wyszedł baaaardzo ciemny, jak na razie nie ma nic wspólnego z tym na opakowaniu. Mam wielką nadzieję, że z czasem osłabnie... Bo aż tak ciemnych włosków mieć nie chcę;P Wyszedł bardziej jak ten z opakowania z odcieniem 6. Same zresztą zobaczcie. Pierwsze dwa zdjęcia dwa mycia po Loreal Casting Glossy Blonds 801. Trzecie przed farbowaniem, już z odrostem. Czwarte i piąte po... Ogólnie farba fajna, mniej śmierdzi niż inne Garniery. Ma lekko przyjemny kwiatowy zapach. I jest w sumie delikatna.. Włosy są mięciutkie. Ogólnie wrażenia pozytywne, tylko ten kolor zbyt ciemny. Liczę na to, że zjaśnieje z czasem, bo w rzeczywistości jest ciemniejszy niż na zdjęciach ;/ Nie mam po prostu dobrego aparatu aby to uchwycić. Zrobię foty po ok 2 tygodniach, jak już się wypłucze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7002.jpg (91,5 KB, 469 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7037.jpg (150,8 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0124.jpg (102,3 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0127.jpg (101,3 KB, 447 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0128.jpg (55,3 KB, 593 załadowań)

Edytowane przez julitka91
Czas edycji: 2012-02-02 o 21:50
julitka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując