Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomóżcie mi się zmienić :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-02, 12:42   #11
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Pomóżcie mi się zmienić :)

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Sama teraz zmagam się z dietą wyrzuć z jadłospisu słoycze,czipsy,fast foody.Pij dużo wody,i nie jedz po 18,do tego ćwiczenia..brzuszki,skaka nka.
Zgadzam się, jeśli lubisz słodycze to ogranicz ich spożywanie(ustal sobie dni w których sobie na nie pozwalasz) zrezygnuj z gazowanych i słodkich napoi, fast food'ów.
Tylko nie stosuj się do rady typu nie jedzenie po 18 to mit. Kolacje możesz zjeść nawet godzine przed snem, najlepiej białkową.
Skakanka jak najbardziej, brzuszki sobie odpuść bo efektów po nich nie ma.
Cytat:
Napisane przez elixael Pokaż wiadomość
a mogę Ci poradzic na zrzucenie zbędnych kg ja zmagałam się ponad rok z 7 kg nie pomagały ćwiczenia ani dieta aż trafiłąm na bardzo rygorystyczna ale tez skuteczna dietę scarsdale. To około 800 - 1000kcal dziennie, jadłospisy są na wielu stronach. Mozna ją stosować nie dłuzej niż 2 tygodnie ale mozna ją powtarzac. Ja tym sposobem zrzuciłąm 5kg w zaledwie miesiąc z przerwami. Po skonczeniu podniosłam ilość kalorii do 1400, codzienie spacerki i waga się trzyma, jojo już mi nie grozi. Jest to dieta wynisczająca i trzeba samozaparcia, a nie wiem też czy karmisz itd bo przy dziecku to na obcięcie pewnych rzeczy możesz sobie nie móc pozwolić. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało przyznam ze jeśli chodzi o np nie jedzenie po 18, czy ograniczenia słodyczy itd to nic z tych rzeczy same w sobie mi nie pomogły trzeba było konkretnego cięcia i są efekty

powodzenia Kochana! aaa synuś śliczniutki!
Autorko absolutnie nie stosuj się do tego typu rad.Nie dość że metabolizm Ci się spowolni i później będzie Ci ciężko schudnąć, do tego będziesz chodzić głodna. Najgłupsze to właśnie takie "diety" a raczej głodówki nic dobrego nie przyniosą. Jeśli chcesz to napisz swój jadłospis, postaram się pomóc.

Jesteś bardzo ładną kobietą, na Twoim miejscu zapuściłabym brwi i zeszła z koloru na jakiś jaśniejszy brąz. Podoba mi się kolor z pierwszego linka wklejonego przez Czekoladniczke.
Mogłabyś załączyć swoje zdjęcie bez makijażu i z włosami związanymi do tyłu?
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując