Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 16:49   #4880
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
taka pani ach życie człowiekowi się wydaje, że ciągle młody...
byłam w Phenome, Venezii, Macu i Douglasie.
I u Grycana. Z małżem byłam
No co Ty, "paniami" w żartach nazywam swoje dwudziestoparoletnie koleżanki, więc absolutnie to nie jest odnośnik do wieku! Co to w ogóle za skojarzenie Wyglądałaś ślicznie, to też mój wzrok został przyciągnięty. Właśnie widziałam Cię chyba w MACu z torebką Phenome, więc pomyślałam, że to MUSI być Wizażanka Co ciekawego upolowałaś? Ja byłam w biegu i latałam pomiędzy sklepami, nie mogąc się zdecydować. Wcześniej żadnej chcęlisty sobie nie zrobiłam, a na kompulsywne zakupy z braku środków nie mogę sobie pozwolić
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wczoraj w gal moku na tej całej nocy zakupów to było kilku fajnych mężów - jeden w Venezii - czytał książkę, niewzruszony, że żona się miotała pomiędzy butami; wszystkie ławki na korytarzach obsadzone przez nieszczęśliwych chłopów - a jeden mężczyzna w Douglasie krążył do drzwi i w głąb i przez telefon do swej kobiety: ale kochana, ja przy szafie chanel kompletnie tracę zasięg
Tak, zawsze podczas nocy zakupów wszystko, na czym da się się siedzieć, jest oblężone przez umierających facetów. Wstąpiłam na chwilę do Superpharmu, ale tam takie sceny dantejskie się działy, że czym prędzej uciekałam. Ludzie rzucili się na to -30% jakby co najmniej likwidowali drogerię. Kolejka na cały sklep, duchota, tłok, a w koszykach np. waciki i kremiki Ziaji Usłyszałam tylko stłumiony jęk jakiegoś faceta: "Kochanie, ja ci już dołożę te 30%, tylko błagam, wyjdźmy stąd..."
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Bo jesteśmy młode.

A osoby poniżej 30-tki jeszcze o tym nie wiedzą, bo same jeszcze z mlekiem pod nosem siedzą


Co za rymy
Ach Ty, podłapałaś, a ja tu nic negatywnego w tym kontekście nie miałam na myśliPiękne, młode i zadbane
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora