Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-21, 22:19   #237
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

i ja się muszę wyżalić
Walczę z trądzikiem już 8 lat, bywało różnie - czasem już nieźle, potem znowu gorzej, ale teraz to już jest szczyt wszystkiego! Od dwóch miesięcy stan cery mi się dość mocno pogorszył. Do tej pory nie doszłam czym to było spowodowane, więc zamiast zapobiegać - zwalczam skutki. Acne Derm mnie troszkę podratował. Stosuję go już miesiąc (używałam już jakiś czas temu, ale potem się skończył i dałam sobie spokój) i powolutku, powolutku jest trochę lepiej. Ale wysypało mnie niesamowicie, zwłaszcza na policzkach (nie miałam pojęcia że można mieć gule na policzkach!) i na żuchwie (nie miałam też pojęcia że można mieć 5 gul jedna pod drugą, pięknie, jak w rządeczku, i jeszcze na dodatek przez miesiąc nie chcących ani się wchłonąć, ani wyleźć na wierzch). Byłam strasznie załamana, jeszcze nigdy nie wyglądałam tak fatalnie, a myślałam że już najgorsze za mną. Teraz gule powoli znikają, ale ja ciągle żyje w strachu, że obudzę się rano i znowu zobaczę na buzi takie fantastyczne niespodzianki.
O, i odebrałam wczoraj ostatnie wyniki hormonów. Androstendion wynosi u mnie 5,4 (norma jest od 0,5 do 4,8) plus podwyższona prolaktyna. Teraz czekam na wizytę u lekarza i spróbuję leczenia hormonami, bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam to wszystko psychicznie nie znam nikogo, kto tak długo zmaga się z trądzikiem i naprawdę popadam w rozpacz patrząc na wszystkie moje koleżanki z cerą gładziutką jak alabaster
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora