Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-18, 10:49   #516
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

Ja też biore Tetralysal na początku 2 tabletki/24h przez 16 dni potem jedna tabletka dziennie i tak mija już drugi miesiąc Teraz na początku tygodnia musze iść dermy bo wszystko mam juz na wyczerpaniu. Oprócz antybiotyku smaruje twarz Isotrexem i jak narazie ten duet wyleczył mi podskórne gule, z którymi nic się nie dało wcześniej robić Nadal jednak wyłażą mi ropniaki i robią się zaskórniki, ale mnie to wygląda na trwający bardzo długo wysyp poisotrexowy Na plecy mam nadtlenek benzoilu, ale teraz robie dłuższe przerwy bo strasznie zasuszył mi skóre, więc stosuje następująco: 1 dzień brevoxyl 4%, 2 dzień benzacne 10%, 3 dzień przerwa, itd. Narazie się sprawdza i skóra jest w miare normalna, w sensie niewysuszona Ciekawe czy będę musiala dłużej brać ten tetralysal, bo jak narazie to wydaje mi się, że trzy miesiące to dla mnie za mało. A z tym, że trzeba po antybiotyko terapii dalej używac zewnętrznie silnych środków, to już się pogodziłam. Szukam obecnie dobrego nawilżacza i filtra, mam nadzieje, że obecny trend na pielęgnacje jest słuszny i wyjdzie mi to wszystko na dobre i za jakieś dwa-trzy lata moja buzia będzie się buntować jedynie przed okresem Pozdrawiam i życze wytrwałości
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując