Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-14, 20:33   #2212
_Sara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej.Pytałm w innym wątku nie dostałam odpowiedzi może tutaj pomożecie.Nie dawno zeszłam z czarnego koloru który miałam pare lat.Nie mam możliwości wstawić zdjęcia ale wygląda to mniej więcej jak na pierwszym zdjęciu na górze mam średni brąz dół jaśniejszy ciężko określić jaki to dokładnie kolor zależy w jakim świetle raz ładny jasny brąz za chwile widzę rudy mniej więcej jak na drugim 'a' przez częste mycie włosów powoli 'b'.Będę za jakiś czas zastanawiała się co z tym dołem zrobić tzn pofarbować ale jaką farbą?Nie chce co 3-4 tyg chodzić do fryzjera chciałabym sama kupić farbe i pofarbować.Wiadomo że po zejściu koloru zwłaszcza tak ciemnego włosy nie są 'równe' przynajmniej u mnie dziewczyny farbowałyście już same po rozjaśnianiu?Zupełnie nie wiem czy szukać w jasnych brązach czy ciemnych blondach żeby ten kolo był w miare jasny.
Dodaje trzecie zdjęcie-mój kolor na górze zaznaczony strzałką.Chciałabym dół uzyskać jak zaznaczony kwadrat 'c' narazie mam 'a' i powoli 'b'.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1.jpg (13,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cross6.jpg (34,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (19,8 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez _Sara
Czas edycji: 2013-03-14 o 20:35
_Sara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując