Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-18, 14:28   #1334
giska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 57
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja go mam, ale jeszcze sobie zdania nie wyrobiłam. Użyłam go dotąd ze 3 razy i mam wrażenie, że on za każdym razem inaczej wygląda . Znaczenie ma nawet podkład, który mam pod spodem. Dotąd raczej mi się ocieplał na twarzy .
Ponoć on w jakiś tam sposób dostosowuje się do skóry (poziomu jej wilgotności czy cuś), więc w sumie u każdego może wyjść inny efekt. Wydaje mi się, że chyba jednak musisz sama go potestować, bo podpowiedzi mogą okazać się mylące.
hej odnośnie cen, to w marrionnaud on kosztuje 207 zł a w douglasie i sephorze 219.
też mi Pani odłożyła w Marionnaud i w końcu kupiłam. Nie jestem bladziakiem strasznym (mam jasną karnację, szare oczy i czarne naturalne włosy, ale szybko się opalam). I powiem szczerze, ze na palcu wydaje się mało napigmentowany, natomiast na policzkach prezentuje się pięknie (wcale nie jest słabo napigmentowany, o wiele bardziej niż sławetna hervana benefitu). Odcień na skórze jest inny niż w opakowaniu. Teraz jestem dosyć opalona, ale w zimie i jesienią stosuje podkład EL DW i mój odcień to 12 (tak gdybyś sobie pomacała i sprawdziła, że to niby jasna karnacja, ale nie jakiś bladziak). Dla mnie jest piękny. Poza tym ma dużą pojemność, większą niż róże z chanel. Róże Bourjois mają 2,5 pojemności, a Dior 7,5 więc myślę, że starczy na trochę (z tym, że na opakowaniu jest napisane, że data ważności wynosi 12 mcy od otwarcia, a Pani w sephorze otwierała go przy mnie, w douglassie to samo, więc w marionnaud pewnie też...)

Edytowane przez giska
Czas edycji: 2013-06-18 o 14:30
giska jest offline Zgłoś do moderatora