Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-03, 08:11   #381
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Pięknie Kochana
To przez luty powinnaś codziennie rozdziewiczać jeden lakier

Na razie mam zaplanowane mani z dwoma dziewicami, ale idę o zakład, że zaraz po nim wyciągnę jakiegoś starocia
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Nie szkodzi, i tak nie masz szans

Proponuję układać lakiery wg kolorów. Ale jak Ci się nie spodoba, to potem z powrotem ułóż firmami. Albo spróbuj stworzyć jakąś szachownicę- czarne zakrętki, nieczarne zakrętki
Chlip!


Poukładałam lakiery kilka godzin wcześniej
Ale i tak się nie uczyłam - zaczęłam czytać książkę i poszłam spać, a egzamin dziś popołudniu... stawiam na intuicję
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Dziękuję Powiem ci, że zaskakująco łatwo mi się je malowało. Zgapiłam metodę Hanan i na nudziaku namalowałam linię moona małym pędzelkiem (konkretniej takim typu koci język) a resztę paznokcia malowałam już normalnie, mając ta krawędź
Spróbuję kiedyś, jak nie wyjdzie to się nie przyznam najwyżej
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
You

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hmmm, mam ban więc poczekam na słocze... bo jak na razie to mam wrażenie, że robi plamy
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44948817]Jakie piękne wszystkie Kochane Moje Dziewczynki

Dziękuje ! Nie wiem właśnie czy jak podrosną to migdalić czy bobkować ?[/QUOTE]
Dzię-ku-je-my!

Moim zdaniem bobki to raczej winny być krótkie Jakbyś chciała je zapuścić do poprzedniej długości to raczej migdałki.
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pf, to nic. Ja liczę ok. 50 dziewic


Witam Was z rana! Wczoraj ładnie nadrobiłam wątek, zacytowałam wiadomości, odpisałam i wyrzuciło mnie z internetu Ale już nie mam zaległości, a tymczasem życzę Wam miłego dnia.
Matko bosko! Czemu?
Źle się czuję z tym, że prawie 1/6 moich dzieci stoi nieużywana, że kupuję, odstawiam i kupuję nowe Dlatego teraz: nie kupuję i rozdziewiczam

I nawzajem

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
kochane, błagam Was o kumulację trzymanych kciuków, łokci, kolan, kostek, wszystkiego co chcecie, bo potrzebuję Waszego wsparcia

uciekam na uczelnię, jestem mega zestresowana
:kciukiłokciekolanakostki :
Będzie dobrze Miał! Powodzenia!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora