Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-04, 17:17   #302
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Zamowilam dzis biga Neutral 03 wiec jak bede miala przesylke to z checia wstawie swatche. Na razie trudno mi Ci doradzic.
Będę wdzięczna za wstawienie, może jeszcze do tego czasu niczego nie kupię, bo wciąż się zastanawiam
Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze pamiętam, to margitea opisywała siebie jako przypadek, ktory po jakimś czasie też się skapnął, że Goldeny AM są dla niej za żółte I używa Warm'ów z Clair.
Ja AM nigdy nie miałam, ale używam aktualnie Warm 04 i mam próbki Neutral 04 i Beige 04. Najbardziej żółty jest Beige, potem Neutral, który jest faktycznie neutralny, a Warm jest taki... opalony, brązowy? No ale jest przedostatni, więc ma prawo taki być
Celowałabym na Twoim miejscu w Beige 03 lub Warm 03, ale możesz dla pewności i capnąć Neutrala 03 A swatche firmy z fb są taaaakie se A szkoda, bo podkład zajefajny, uwielbiam go
Tak, właśnie relację Margitea przeczytałam, stąd mam na oku przede wszystkim ten Warm Zajrzałam na Twoje zdjęcia, 04 wydają się bardzo ciemne, mam nadzieję, że 03 będą dużo jaśniejsze.
Chyba właśnie kupię te trzy kolory, kusi mnie zobaczyć, jaki w ogóle jest ten ich Golden, ale pewnie to nie ma sensu.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mam swoje próbki i.... Warm 03 jest za jasny
o golden 01 już nie wspomnę...
a liczyłam, że wezmę oba w obecnej promocji.
Musiałabym wziąć warm 03 i coś trochę ciemniejszego i żółtego. hmm golden 02, golden 03? doradzicie mi coś?
Widziałam, że wyżej pytałaś o porównanie krycia do AM - jakiego koloru używałaś?

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Ja mam odcienie beige 02 i 03, neutral 02 i 03, warm 02 i golden 03. Jak cos to mogę porównać do Am golden fairest albo czegoś z Amilie
Ja prosiłabym o porównanie do AM
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując