Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 16:03   #4172
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

Nom w sumie to żelek bo po pierwszej nie kryje druga daje radę ale prześwitują końcówki, ale trzecia to efekt końcowy
A jest to Butterfly - Single nr 404 i mam go na zbyciu
a to może go sobie gdzieś ogladnę jak się napatoczy.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
p

Jak drugi punkt pochwalę się moimi pierwszymi moonami. Wyszły krzywo i do tego zbąblowały, okazuje się, ze są o wiele trudniejsze do wykonania niż french, ale z daleka wyglądają obłednie Poza tym zakochałam się w tym mleczno-jagodowym lakierze Niestety ręka mi zadrżała przy obcinaniu szponów i trochę za dużo się ciachnęło

Poza tym właśnie znalazłam zdjęcie moich paznokci z przed kilku miesięcy i trochę mnie zszokowało (-> zdjęcie 6, wybaczcie "jakość"). Potem popatrzyłam na moje wkupne zdjęcie na forum (-> 7), na którym paznokcie wydawały mi się bardzo długie. Normalnie szok
wielkie dzięki dla wszystkich pazurkomaniaczek za wyprowadzenie mnie z pazurowej niewiedzy
i jeszcze większe dla tej z was, która mi poradziła zapuszczenie moich łopat, żeby wyglądały smuklej (Mgiełka?)
na koniec zdjęcie (->8) moich pazurów sprzed kilku dni, kiedy to wolny brzeg osiągnął rekordową długość 5 mm. Wtedy już mi zaczynały trochę przeszkadzać, optymalnie jest tak 4-4,5 mm. Kocham je takie
pięknie urosły, i jakie zdrowe są!
a moony jezu jak mi się podobają moony

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
takie moje marnociny malunie ale odrosna
cos mi sie dzieje, nie mam ochoty na nowe lakiery
prosze o wyrozumialosc jesli chodzi o jakosc zdjecie robione kalkulatorem
ale kolor i paznokcie przesliczne! pasują Ci takie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja nie jestem ładna i nie mam pejsa, ale paznokcie to mam boskie dzisiaj lawenda z My Secret.
pięknie się prezentuje

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość

Czarny? Nie, raczej nie.
hehe nie, ten niebieski 311 wibo? chyba nic nie pomyliłam?
czarny boski
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora