Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów!!! -prośba o pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-29, 10:43   #6
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Wypadanie włosów!!! -prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez bubaka Pokaż wiadomość

Wypadają od kilku miesięcy, wydaje mi się, że nasiliło się kiedy miałam dużo nerwów. Ale nie wiem jaka dokładnie jest przyczyna. Dlatego postanowiłam w najbliższym czasie wybrać się do endokrynologa i zrobić podstawowe badania.
Prosze bardzo Mam nadzieje ze cos z tego Ci pomoze. A ja juz mam taka obsesje ze licze codziennie w miare mozliwosci hehehe.
A tak wracajac do Ciebie to sobie mysle ze skoro wlosow nie farbowalas to moze rzeczywiscie byc stresem spowodowane albo slabym ukrwieniem glowy i twardnieniem keratyny,a wtedy to najlepiej dziala albo wlasnie Anastim (ok150zl) albo Vichy Aminexil (ok150zl). Jednakze z tego co sie dowiadywalam i czytalam to skutecznosc chyba wieksza ma Anastim a poza tym wychodzi taniej bo w opakowaniu jest 12 ampulek i stosuje sie jedna amuplke tygodniowo (po pol ampulki 2 razy tygodniowo), kuracja starcza na 3 m-ce, natomiast Vichy ma tyle samo ampulek a trzeba zuzywac CALA ampulke conajmniej 3 razy w tygodniu, czyli opakowanie starczy tylko na miesiac . Dobre opinie slyszalam tez o Dermedic Capilarte (ok.30zl)-tonik na wypadajace wlosy oraz o toniku-mgielce Radical (ok10zl). Wiele osob poleca Loxon (srodek juz bardziej chemiczny) ALE stosuje sie go tylko w lysieniu androgenowym, czyli kiedy wlosy wypadaja Ci w zakolach czola oraz na czubku glowy i zazwyczaj plackami i maja tu wplyw hormony. A np Anastim podobno dziala i na wypadanie wlosow zwiazane ze stresem, z hormonami, zla dieta, etc czyli praktycznie na wszystkie przyczyny zwiazane z wypadaniem wlosow.
Tak wiec do wyboru do kolru Ale napewno badania hormonalne nie zaszkodza

pozdrowionka
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując