Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 18:06   #2186
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Witam

Jestem nowa na tym wątku, swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami zaczęłam niedawno i nie mam jeszcze takiej wiedzy jak Wy, ale postaram się, to nadrobić, bo szczerze przyznam, że nie przebrnęłam przez wszystkie wątki Kiedy trafiłam na ten wątek moja córeczka miała gorączkę i niezbyt znalazłam czas, aby wszystko przeczytać.

Na początku skupiłam się na mojej buźce i już widzę poprawę Teraz zamierzam stopniowo wymieniać wszystkie moje kosmetyki na naturalne.

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i pozowolicie, abym doskonaliła swoją wiedzę i być może kiedyś będzie ona tak wielka jak Wasza

Załączam zdjęcia moich produktów, mam nadzieję, że nie wplątał się tam żaden nienaturalny kosmetyk, gdyż nie byłam pewna czy wszystkie moje półprodukty można zaliczyć do naturalnych
Witamy.
Zbiory robią wrażenie. Mi tylko ziaja ulga nie pasuje, ma wprawdzie całkiem, całkiem skład, ale ma również DMDM i inne takie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora