Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-06, 20:54   #3829
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki naturalne

Witajcie dziewczyny!
Zakradam się do Waszego wątku, ponieważ nadmiar poszukiwań robi mi już wodę z mózgu i nie wiem na co się zdecydować.. Może pomożecie mi zacieśnić krąg wybranych produktów i/lub odpowiecie na moje pytania. Z góry Wam za to dziękuję

Jakiś czas temu (no, już ze 2 lata będą ) wkręciłam się w naturalną pielęgnację - jednak z racji ówczesnego szału włosowego skupiłam się głównie na kosmetykach do włosów.
Tu już mam swoich faworytów.

Natomiast dosłownie kilka dni temu zaczęłam się zastanawiać nad wymiana moich kosmetyków do makijażu.
W sumie zastanawiam się,czy to konieczne, ale wystraszyłam się ostatnio po przyjrzeniu się składom zarówno mojego podkładu - Mac Studio Fix jak i tuszu - Diorshow Iconic.
Nie ukrywam,ze jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, więc moze to chwilowa "schiza", ale jednak pomyślałam - a nuż spróbuję czegos naturalnego?

Buszowałam po blogach, po KWC ale wciąż sama nie wiem, co wybrać. W naturalkach boję się z kolei alkoholu, który występuje często na 2 miejscu w składzie co budzi u mnie pewne obawy biorąc pod uwagę np. tusz do rzęs.

JEśli chodzi o podkład - zastanawiam się nad polskim BB firmy Bell. Ma świetnie opinie. ale czy on taki naturalny? sama nie wiem.

Szukam również jakiegośporządnego eye-linera. Mam pewne yy lęki dot. oczu, więc zależy mi, by kosmetyk, którym je traktuje (a używam nacodzień tylko tuszu i eyeliner'a) były jak najbardziej delikatne,z minimalnym ryzykiem alergii.

Może zabrzmi to nietypowo, ale w w/w przypadkach cena ma dla mnie mniejsze znaczenie, bardziej zależy mi na kosmetykach, które są sprawdzone i bezpieczne.

Mam skłonność do alergii,czasempojawiają mi się na dłoniach egzemy, plus atopowe zmiany skórne.
Dodatkowo, mam wrażliwe i przekrwione oczy.

Kurcze, trochę masło maślane wyszło z tej mojej wypowiedzi, dzięki dla tych, które przeczytały

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Anula_ga - wlasnie sobie czytam Twoją listę hitów/kitów, zaraz się zagłębię w poszukiwanie info nt. wymienionych tam kosmetyków
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując