Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Suknia marzeń cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-23, 15:22   #37
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia marzeń cz. VI

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
no niestety nie mam zdjęć, ale pewnie przymierzę ją w domu, bo chcę się jeszcze doradzić rodziców, bo nie widzieli mnie w sukni, więc wtedy mogę zrobić zdjęcie i ewentualnie też przyłożyć sobie kawałek tiulu w tym miejscu (mam niewykorzystany welon, więc właściwie z niego mogłabym wziąć tiul na ten kawałek brzucha)
i nie, niestety nie ma tam żadnej siateczki ani materiału w kolorze ciała, jest tyko siateczka i od razu mój brzuch
tylko naprawdę mam teraz nawał rzeczy do ogarnięci, słabi mnie na samą myśl, że jeszcze za tym bym musiała jeździć...
Ja bym podszyła, źle bym się czuła. :/ Inna sprawa,że mi się nie podobają takie widoczne miseczki,wiec bym dążyła do ich zakrycia .
Cytat:
Napisane przez jamkasia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Skoro czekacie na nowe suknie i pomysły, to zdecydowałam, że wrzucę swoją. Oto ona:


Zwykła, prosta, wymarzona. Na początku września zaczynam szycie na miarę.
Niestety,nie podoba mi się. Mam sukienkę o podobnym kroju, ale z długim rękawem i nie uważam,żeby wyglądała dobrze na ślubie.
Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
o jacie! ale znalazłaś! to jest właśnie moja sukienka haha tylko, że moje rękawy są jakieś dłuższe i ta talia u mnie jest chyba niżej dzięki za ten link bo teraz widzę jak to wygląda na fotkach. Chyba dla świętego spokoju pojadę w poniedziałek do krawcowej
Jeśli tak wygląda,to jednak bym podszyła.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując