Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-28, 02:02   #1180
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a mam jeszcze w takim razie taki koncept. Teraz mam nieduże odrosty i w takich przypadkach fryzjerka mi robi balejaż na sama odrosty (znaczy się ja nie wiem czy to się tak nazywa balejaż, ale używa takich sreberek i robi cieniutkie pasemka na samych odrostach rozjaśniaczem...chyba). I potem jak to zdejmie to mam takie całkiem jasne te odrosty. I wtedy to mi cały łeb smaruje softem (czyli jak rozumiem kolor z wodą 3%) . I kolor jest wtedy wyrównany i wszystko gra.
Więc może tak by mi się udało? Tylko nie jestem pewna znowu jak to zrobić. Czy te pasemka ona odrostach to rozjaśniaczem samym? Czyli samą wodą utlenioną? 6%???
Czyli bym sobie wykombinowała tak:
1. Pasemka wyciągam na czepku (bo na folii nie umiem) i same odrosty rozjaśniam - tu proszę o poradę jak ... w sensie czym wysmarować.
2. Potem myję cały łeb i smaruję farbą pomieszaną z 3% wodą...
oczekiwałabym odświeżenia koloru i zmniejszenia widoczności odrostów...dobrze kombinaczę czy znowu zonk?
robisz na wlasne ryzyko, ale rozumiem Cie, kiedys tez eksperymentowalam, bo chodzilo oczywiscie o kase. jak juz jestes na 100% zdecydowana, ze nie pojdziesz do doswiadczonego fryzjera, to zalatw sobie chociaz pomoc kolezanki z minimalnymi zdolnosciami manualnymi, samej bedzie Ci ciezko zrobic to w miare sprawnie. innych rad Ci niestety nie dam...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując