Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy - co robię nie tak? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 08:21   #243
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Lakier hybrydowy dziwnie się zachowuje

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
Witajcie
Przychodze do was z dziewnym problemem ;/ nie wiem co mam o tym myslec i nie wiem, czy ja gdzies robie blad, czy to wina sprzetu. Robie paznokcie hybrydowe juz jakis czas, sobie, mamie, a takze kilku kolezankom. Zawsze wszystko bylo bez zarzutu, uzywam hybryd semilac. Az do dzisiaj... najpierw robilam paznokcie mamie, a potem kolezance. Przy mamie pomyslalam, ze moze ja cos zle zrobilam, np zmatowilam plytke czy cos. Ale przy kolezance sytuacja sie powtorzyla i efekt koncowy byl tragiczny ;/

Nigdy nie mialam problemow z hybryda. zawsze dokladnie matowie plytke, przemywam cleanerem i uzywam primera bezkwasowego. nakladam baze i lakier i wtedy sie zaczyna. Po wyjeciu z lampy lakier jest brzydki, skurczony i rozlany, pojawiaja sie jakies wgniecenia, jak ktos polozyl sie spac z mokrym lakierem. Potem nawet top tego nie wyrownuje. Myslicie, ze to moze byc wina przestarzalyh zarowek w lampie?
może to być wina żarówek, jeśli dawno nie były wymieniane.
myślę również, że winą jest tu nakładanie zbyt grubej warstwy produktu. sama mam biały i zawsze nakładam cieniutkie warstwy, inaczej światło nie dochodzi i się nie utwardzi.
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując