Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam WZW B
Wątek: Mam WZW B
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-14, 16:38   #25
zmxncbv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 201
Dot.: Mam WZW B

hej.... dawno mnie tu nie bylo bo nikt nie pisał.... bylam u lekarki pod koniec pazdziernika.... powiedziala mi tylko na korytarzu ze sa leki i ze beda dzwonic.... no wiec poszlam do domu.... jak narazie nie dzwonia.... bo pewnie najpierw lecza wazniejszych i w ciezszym stanie pacjentow... z czego ja akurat sie ciesze... bo szczerze mowiac nie chcialabym byc leczona co najmniej do konca sierpnia.... a jak by sie dalo to w ogole.... ale z tego co mi ktos tam pow to to nie mozliwe bo mam aktywny wirus.... ja w szpitalu byłam juz 3 razy.... wyniki biopsji z mojej oceny nie sa takie zle alat mam lekko podwyzszony.... ja wiem ze z tym da sie żyć.... i to normalnie.... miałam okazje rozmawiac z wieloma osobami na temat leczenia interferonem.... i z tym bywa roznie.... jednym pomaga jednym nie.... i ludzie bardzo roznie na niego reaguja....

Lilibeth Twoj wirus nie jest aktywny i sie nie replikuje bo jestes nosicielka wiec napewno bedzie dobrze.....
__________________


Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu... Czas i tak upłynie...


Ból jest przemijający... Ale skutki rezygnacji pozostają na całe życie...

Problemem w moim życiu i w życiu innych ludzi nie jest brak wiedzy co zrobić... Ale brak robienia tego...


Edytowane przez zmxncbv
Czas edycji: 2009-01-14 o 16:46
zmxncbv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując