Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-31, 03:15   #89
abinitio
Raczkowanie
 
Avatar abinitio
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 33
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać jak jest z trwałością filtrów? Po wakacjach odłożyłam moją Soraykę do kuferka na rzecz innego filtra. Czy otwarte, nieużywane filtry trzymać w lodówce czy wystarczy jeśli będę je przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu? Wcześniej nie miałam takiego problemu bo albo używałam próbek albo wykańczałam delikwenta do końca
Na moim jest ważność 6 miesięcy po otwarciu. Na Twoim też powinno być zaznaczone ile można przechowywać

---------- Dopisano o 04:01 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ----------

Dziewczyny a jakich używanie podkładów na filtr? Nie mogę się ludziom pokazywać bez . Znajomy mnie wczoraj odwiedził jak byłam w trakcie wchłaniania i jego mina powiedziała mi wszystko choć zapytał tylko "czemu się tak nakremowałam" .
Znalazłam w pierwszym filtrowym wątku w poście Noor, żeby nie stosować kolorówki która zawiera - pozwolę sobie zacytować - octyl methoxycinnamate ; talk; mika; tlenek cynku; dwutlenek tytanu; niektóre barwniki CI.
Jako że nigdy nie udało mi się przebrnąć przez całą pierwszą część wątku dopiero teraz jestem uświadomiona, że z tym filtrem Avene, który teraz stosuję muszę być bardziej ostrożna, bo inaczej wyjdzie na to że katuję się bezsensownie i ochrona jest nieaktywna.
Doradźcie coś proszę.
Planuję zakup pudru z biochemii urody, jedna z wizażanek mi poleciła
Ale pożądam również jakiegoś kolorowego podkładu.

---------- Dopisano o 05:15 ---------- Poprzedni post napisano o 04:01 ----------

Dziewczyny drogie poszperałam jeszcze i znalazłam tą listę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134
Także w poniedziałek lecę po True Match , chyba będzie ok
Pozdrawiam i życzę szampańskiego Sylwestra
abinitio jest offline Zgłoś do moderatora