Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-06, 19:13   #27
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
dobrze idzie dobrze, mam wyniki w okolicach 80 to już dostanę sie na studia z takim wynikiem... jednak marzyło mi się ponad 90 tak zeby na pierwszej liście być... ale zobacze jeszcze jak przejdę do faktycznych arkuszy bo mam takie testy niby nieco trudniejsze i czasem to masakra z zadaniami, ale poniżej 83 nie schodzę...

Liczę na to że się uspokoi, tym bardziej ze wróciłam do domu a w lodówce żarówka kupa mięcha no i żeby nie zajadać się magnezem (lekarz mi zabronił mam niedociśnienie) kazał mi zajadać się czekoladą wiec wyjadam zapasy... a jak byłam na mieszkaniu to mnóstwo mnóstwo owoców i warzyw jadłam...

bolace gule codziennie traktuję olejkiem herbacianym i wchłaniają się, więc polecam tylko... jak nie masz dobrze nawilżonej skóry to poparzy i bedzie skóra piekła i łuszczyła się...
jak ja bym chciała mieć takie zalecenie

ładne wyniki, zdasz na pewno i dostaniesz się na medycyne chesz isc?


dziewczyny, studiuje może któraś z Was prawo (lub macie takiego kogoś znajomego)? te studia są rzeczywiscie takie trudne czy można na to patrzeć troche z przymróżeniem oka?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora