Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-10, 13:45   #1093
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja caly czas daje "eliksir młodości" z Mazideł. Wchodzi tamlej, wit a,e,c, koenzym q10, kwas alfaliponowy i frakcja sojowa (ja dodaje przy nakladaniu na twarz, bo pod rolkę podobno nie powinno sie jej stosowac, bo hamuje stan zapalny). Wszystko działalo pięknie, ale po 2 czy 3 latach skóra sie przyzwyczaiła
Próbowałam wprowadzic przepis peptydowy pod rolkę z Naturalisa, ale to pogorszyło drastycznie stan skóry pod oczami przyzwyczajonej do olejków. Z podkulonym ogonem wróciłam do "eliksiru". Używam tez voluplus, pieknie sie spisuje na bruzdy od nosa do ust i czoło, ale pod oczy sie nie bardzo nadaje. Obawiam sie, że robi wory, a zmarchy dalej są.
Kombinuje też z mieszanką peptydów i eliskiru. Tzn najpierw klade jedno, potem drugie. Ale wiadomo, co za dużo to niezdrowo.
Możesz mi polecić coś dobrego, z własnego doświadczenia?
Jak widze to jesteś bardziej zaawansowana niż ja, ale wiesz co, ja kupiłam pojedyńcze składniki - wit a, e, c, koenzym i peptydy, niacyniamid - właśnie i sama to dolewam do olejku. Alfaliponowy tez mam, ale jeszcze nie dawałam. Może dokup same peptydy do swojej mieszanki?
No i ja jeszcze z glikolem kombinuję trochę na zmianę z rolką.

Ile minut rolujecie?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując