Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-16, 09:05   #1881
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy taki temat był już poruszany, ale chciałabym poznać Wasze opinie na temat nakładania minerałów pędzlem kabuki i flat top. Ja od początku używałam flat topa i zastanawiam się czy to on nie jest przyczyną podrażnień, np. nowych popękanych naczynek na policzkach, które pojawiły sie w trakcie stosowania minerałów, a wątpię, żeby to podkład mi szkodził. Jak się u Was sprawuje kabuki w porównaniu do flat topa, jest delikatniejszy, a może przy okazji bardziej wydajny? Mi sporo podkładu zalega w pędzlu i się marnuje, dokładne wypranie go zajmuje dłuższą chwilę.
Sądzę, ze może to być kwestia samego pędzla, jakiego używasz do makijażu. Może jest już wysłużony, albo ma po prostu takie włosie, że Cię podrażnia. A może masz tak wrażliwą cerę, że obojętnie jakie będzie Cię drapać.
Ja używam przede wszystkim naprzemiennie flat topa i long handled kabuki EDM i nie widzę wieszczej miedzy nimi różnicy, prócz minimalnie większego krycia w przypadku ft. Ale włosie jest identyczne, więc dochodzę do wniosku, ze to tu leży problem.
Druga sprawa; 'pożeranie' podkładu to także kwestia modelu pędzla, tak sądzę. Zapewne te bardziej zbite zmarnują do więcej, możliwe, że także te o dłuższym włosiu. Ja np nie umiem zbyt oszczędnie obchodzić się z podkładem, a jeszcze gorzej kiedy matuję filtry... Sądzę, że tyle, ile ląduję na mojej twarzy do odpowiedniego zmatowienia inne dziewczyny obdzieliłyby na kilka razy Ale takie potrzeby ma moja skóra i przede wszystkim mam dostosować się do niej, nie do 'schematów'.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując