Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-11, 11:05   #91
Gosiaczek5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Drogie Panie niedawno pisalam wlasnie, ze borykam sie z nieudanym makijazem permanentnym brwi, ze kolor jest za ciemny a brwi nie rowne.
I mam dla tych wszystkich Pan, ktore maja taki wlasnie problem jak ja chyba mila niespodzianke - otoz kolezanka mojej kolezanki od wielu lat chodzi na rozne zabiegi w tym makijaz permanenty do salonu w Katowicach i jest bardzo zadowolona z uslug w tym salonie (dodam jeszcze - i to mnie przekonalo do tego salonu, ze ta kolezanka byle czego zrobic sobie nie da i jest bardzo wybredna i wymagajaca).Powiedziala, ze makijaz permanenty robi tam Pani Ewelina i koniecznie mam sie do niej zglosic. I tak po krotce - 1,5 tyg temu bylam w tym salonie i Drogie Panie dowiedzialam sie, ze nieudany makijaz permanenty mozna rozjasnic i w pewnym stopniu usunac za pomoca samej igly! Polega to na tym, ze Pani po prostu igla "dostaje" sie do naszego barwnika i go usuwa. Jestem po pierwszym zabiegu (a w moim przypadku potrzebne sa dwa zabiegi by dosc mocno rozjasnic brwi). I powiem tak - wszyscy zauwazyli roznice w kolorze, brwi sa faktycznie jasniejsze. Ciezko bylo mi w to uwierzyc, ze ta metoda pomoze poniewaz zaden salon nie zaproponowal mi takiego rozwiazania jak Pani Ewelina. Ale dowiedzialam sie, ze salony takiego rozwiazania nie robia bo im sie to po prostu nie oplaca. Wola zrobic laserem i zarobic :-( Dodam jeszcze, ze zaplacilam w zasadzie tylko za znieczulenie wiec rewelacja. Z racji tego, ze jestem na forum nowa, nie wiem czy wolno mi napisac nazwe salonu w jakim bylam hmmm.
Ale chcialabym pomoc innym, ktorzy maja ten sam problem bo ja z tymi brwiami borykam sie juz ponad 2,5 roku. Salon, w ktorym Pani polecila mi usuwanie/rozjasnianie barwnika jest w Katowicach na Sokolskiej, to strona salonu: http://swiat-piekna.com.pl a Pani, ktora to wykonuje nazywa sie Ewelina.
Gosiaczek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując