Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-27, 10:05   #2993
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
sikoreczka111 i Coldold bo wlasnie chcialam sobie zamowic zel hialuronowy i albo e serum lemon albo z kwasami aha/bha10% . I Tun mpoje pytanie czy naprawde ta stronka sprawdzona i ile trzeba czekac na dostawe? Aha i do Cb Coldold czy to serum ci sie sprawdza w zwalczaniu przebarwien? Bo z tym sie wlasnie wacham pomiedzy nim a tym silniejszym z kwasami aha.
No więc ja uwielbiam HA, aktualnie używam odżywczego żelu hialuronowego, jak mi się skończy kupię ten 2%.

Na razie serum z kwasem nie używam, poczekam aż słoneczko bardziej się schowa. Ale uwielbiałam go i ten zapach Z pewnością przyśpiesza gojenie i zmniejsza blizny, no i przede wszystkim dba o czystość porów więc można liczyć na mniej niespodzianek.
Teraz mam zestaw olejków na blizny, o dziwo mnie nie zapycha (swoją drogą ostatnio dochodzę do przykrych wniosków, że tylko delikatne, naturalne mieszanki mi nie szkodzą, kupne kremy mi nie służą) bardzo fajnie przyspiesza gojenie, ale w między czasie zrobiłam sobie parę masakr (?) i nie mogę zauważyć spektakularnych efektów, ale... na pewno kupię ponownie jak mi się skończy. Polecam także olejową formę wit. C. Używam co drugi dzień pod filtry, super sprawa, ale wolałaby większe stężenie, to z zestawu 10% jest odrobinę za słabe, kiedy sama sobie mieszałam, dawałam nawet ponad 15% i wtedy było widać zmiany z dnia na dzień.
Do tego jakiś fajny hydrolat np. oczarowy (ale te, po wczorajszej dyskusji na NP kupowałabym z EcoSPA).
Do oczyszczania OCM a jesienią dołożę tonik z kwasem salicylowym i heja, liczę na spokój z cerą.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując