Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-10, 18:40   #629
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - rady szukam
Używam podkładu EDM Medium (Cool) i jest mi za jasny. Dotychczas używałam też EDM Medium Summer (również o chłodnej tonacji), ale producent był na tyle łaskawy, że go wycofał, no a potem doszła wspaniała akcja z niedostarczaniem do Polski itp., itd. Szkoda słów ...
Tak więc postanowiłam zużyć to co mam, ale chciałabym sobie ten podkład przyciemnić o 1 ton (no góra półtora), aby nie wnerwiać się każdego poranka.
Buszując po Kolorówce zatrzymałam się wzrokiem na tlenku opalonym i brązowym, zdjęciowo podoba mi się także barwa pastelowego. Czy któryś się nada do akcji przyciemnienia?
Na YT obejrzałam sobie też instruktaż Agabil1 jak przyciemniać pudry, tylko tam bazą był sypki puder (biały) a w przypadku mojego podkładu mam już jakiś odcień (ale zrobię sobie bronzer wg tych wytycznych).
Dodatkowo zastanawiam się też czy nie kupić na wszelki wypadek dodatkowo testerów tlenku niebieskiego i czerwonego, aby mój miks ewentualnie schłodzić lub zróżowić (musi być to kolor chłodny i nie wpadający w oliwkę i żółć bo wówczas zamiast do pracy to mogę prosto na obdukcję pobiec i oskarżyć męża o znęcanie się nade mną ).
Generalnie boję się, że miksując te wszystkie kolory zrobię coś ... dziwnego kolorystycznie. Zawsze używałam gotowców, ew. robiłam miksy na powiekach łącząc cienie ale tak na poważnie w pudrach i podkładach nie mieszałam - czuję się zagubiona, niedoświadczona i dlatego odważyłam się o pomoc poprosić to forum.
To co mi radzicie - oczywiście prócz wywalenia podkładu, który mnie kolorystycznie nie ubiera
Dziewczyny jeszcze raz pomęczę Was o radę. Napisałam też do kolorówki.com i radzą tlenek cynamonowy lub brązowy (tonacja chłodna) i na wszelki wypadek ultramarynę gdyby było trzeba chłodzić to co wyjdzie.
A teraz PROŚBA: macie tlenek cynamonowy lub brązowy i możecie wkleić zdjęcie lub opisać odcień?
Niestety po ostatniej mega awarii prawie cała "biblioteka swatchy" została stracona i trzeba by ją mozolnie odbudować. Ja deklaruję się wkleić zdjęcia posiadanych mik (chyba 5 sztuk będzie, ale jestem w nich zakochana plus glitterka, który zamierzam użyć do lakieru do paznokci) w najbliższej wolnej chwili (wypadnie jak nic w weekend). A w tzw. międzyczasie możecie mnie wesprzeć informacją o tych 2 tlenkach
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując