Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-27, 17:04   #3671
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym.W moim przypadku, zapchanie=zaskórniki, a uczulenie/podrażnienie= zaczerwienienie, masa małych krostek z płynem surowiczym.Łatwo to odróżnić.Zapchanie czyli zaskórniki, to zdaje się stan przed zapalny, gdzie nie ma jeszcze zaczerwienienia.Ja to tak rozumiem ,ale mogę się mylić.
Dokładnie.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Aiwe Pokaż wiadomość
Jejku teraz już jestem kompletnie zdezorientowana. To jednak bardziej skomplikowana sprawa niż mi się wydawało...
Uhu, nawet nie wiesz jak skomplikowana! Możesz wpisać w wyszukiwarke substancje potencjalnie komedogenne.. Powiem Ci, że mnie zapycha prawie wszystko. Doszlo do tego, ze nie uzywam zadnych kremow (jedynie olejek jojoba, i to w 100% naturalny, bo w aptekach konserwuja wit.E, ktora potwornie mnie zapycha),z myjadel jedynie delikatna pianka Baikal herbals i olejek myjacy z BU, zamiast tonikow-hydrolaty. Tylko w ten sposob udalo mi się nie zapychac skory, chociaz czasem i tak wyskocza zaskorniki, jednak nie w takiej ilosci jak wczesniej. Przestudiowalam wiele blogow, doszlam do wniosku,ze na moja cere powinnam używać dwóch rodzai kremow ( do tlustej i suchej).
Jeśli skora od razu zareagowała stanem zapalnym to coś ci po prostu nie służy ( u mnie tak skóra reaguje na kwasy), po filtrze jeśli by Cie zapchał miałabyś masę zaskórników.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując