Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 12:02   #3456
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon super, że masz juz przesyłkę wklej koniecznie zdjęcia i wzbudź w nas zazdrość!
tak jak pisałam, kwestia zapachu oleju jest dyskusyjna, mi tam nie przeszkadza ale różami napewno nie pachnie wspaniały ma według mnie zapach jeszcze przyjemniejszy (chociaz niektórym olej wspaniały wali mokrym psem ).

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Skusiłam się na promocję w sephorze i dokupiłam jeszcze szampon yes to carrots i żel pod prysznic yes to tomatoes.

Yes to carrots szampon - nie podoba mi się zapach jakiś taki słodkawo przytłaczający, ale może się przyzwyczaję. Pieni się średnio ale mi to nie przeszkadza. Włosy po umyciu dobrze oczyszczone i nie obciążone - co jest dla mnie bardzo istotne, ponieważ moim głównym problemem są właśnie ciężkie ulizane włosy. Ze skalpu na razie nic się nie sypie, więc chyba nie przesusza skóry głowy.
Ogólnie pierwsze wrażenie dobre tylko ten zapach...

Yes to tomatoes żel pod prysznic- też ma taki ciężki słodki zapach ale jednak przyjemniejszy niż szampon marchewkowy. Pierwsze wrażenie jest bardzo przyjemne jakby nawilżał skórę, jednak po dokładnym spłukaniu wody skóra nie jest nawilżona, ale nie jest też przesuszona, więc ogólne wrażenie dobre

dostałam też próbeczki kremu nawilżającego do cery mieszanej yes to tomatoes -klik krem jest gęsty, sprawia wrażenie jakby był bardzo ciężki, ale ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
Mam cerę mieszaną (tłusta strefa T, podsychające policzki), myślę że byłby dobry, ale na razie jestem zauroczona moim AO do cery suchej

druga próbka to żel pod oczy yes to cucumbers - klik jeszcze nie miałam okazji testować
A pomidorowy żel pachnie arbuzem? Bo tak napisali w opisie żelu i przez to strasznie chce go mieć... Ale jeśli arbuza nie czuć to nie będe sobie głowy nim zawracać.
Edit: źle sie wyraziłam, w opisie na stronie sephory napisali, że ma w sobie arbuza więc zastanawiam sie, czy pachnie tez arbuzowo.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-28 o 12:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora