Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 17:14   #3469
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a jakie mydełka i olej kupiłaś?
Zaraz wszystko opisze i wrzucę fotki

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Przepraszam Możesz mnie wziąć na wice-królową?

kupiłam sobie dziś balsam melonowy Yes To
TAK!! Zdecydowanie mianujemy Cię wice-królową! Ale to jest bardzo mocne miejsce wice-królowej Dzięki Tobie Wizażanki wykupiły prawie cały asortyment yesów w sephorach

Hm.. a ja dzisiaj byłam w dwóch sephorach i nigdzie nie było melona

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja też mam ten pogląd. Jeśli więc SCES są łagodniejsze, to dla mnie to wystarczy. Dzięki Hey!

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Info z fejsbuka - promocja kosmetyków Lavera
DO 18 LIPCA: RABAT 14% (!) na hasło: WAKACJE. WSZYSTKIE WYBRANE KOSMETYKI możecie nabyć Z RABATEM wpisując słowo: WAKACJE w pole "HASŁO RABATOWE" podczas dokonywania zakupów na www.lavera.com.pl !!!
Nieeee!! Tylko nie kolejna promocja Uduszę.. Wyłączyć Kotwilce internet !


A oto moje dzisiejsze skarby :
Zdjęcie 1: Olej z róży rdzawej
Zdjęcie 2: Mydełka: Tłuścioszek, jojoba, z algami, z nagietkiem i zieloną glinką
Zdjęcie 3: Próbki z biolandera w ramach "rekompensaty" za brak jednego mydełka z zieloną glinką i przysłanie tańszych alg: krem przeciwzmarszczkowy (znowu mama dostanie) i perfumy.
Zdjęcie 4: Yesy- żel pod prysznic ogórkowy, szampon pomidorowy (wszystko dla mamy ale oczywiście podkradnę), olej kokosowy Efavitu i próbki szamponu i odżywki z P&R do włosów suczych

Eh, zapasy mam na 2 lata
Użyłam dzisiaj kremu do twarzy Yes z serii ogórkowej na dzień (dostałam wczoraj próbke). Kremik wchłonął się zanim skończyłam go wsmarowywać, skóra była mięciutka, wygładzona Po paru minutach spojrzałam w lustro a skóra zrobiła się czerwonawa Nic nie piekło, nie swędziało, nie podrażnił mnie a skóra jakaś taka dziwna się zrobiła. Teraz skóra wygląda na dziwnie zmęczoną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0942.jpg (94,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0945.jpg (148,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0950.jpg (114,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0953.jpg (118,7 KB, 47 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-28 o 17:21
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora