Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-28, 20:13   #3475
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez nienormalna 89 Pokaż wiadomość
I wysyłam zdjęcia mojego zbioru, niedużego dość
Zapraszamy serdecznie To ja mam 2 pytanka: jak sprawują się u Ciebie szampony sante? I jak ten kremik z rokitnikiem?

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci pięknie

Cameroon- Super zakupy!

Kotwilka- absolutnie jestem za tym, żebyś była wice królową! Dzięki Twojej informacji, oczywiście i ja odwiedziłam dziś Sephorę I... Kupiłam:
1. Mineral flowers- żel do mycia twarzy- róża i geranium dla cery normalnej i mieszanej
2. Mineral flowers- żel do mycia twarzy- rumianek dla skóry delikatnej i wrażliwej
3. Mineral flowers- krem na dzień- róża i geranium
4. Mineral flowers- krem na noc- rumianek
5. Yes to tomato- szampon

Jestem wniebowzięta tymi zakupami pierwsze naturalne i świadome
Teraz to chyba oficjalnie do Was dołączyłam...
Ale jaki tam jest wybór... nie mogłam się zdecydować.
Promocje mają być porządne w lipcu jeszcze podobno... Odżywek yes to już chyba nie było... Kusicie mnie teraz żelami tej marki, pewnie odwiedzę znowu Sephorę. Może tym razem inną i rozejrzę się za tymi odżywkami.
Ach

To jak nałóg Dopiero zaczęłam zakupy naturalne, a już widzę, że będę mieć zapasy kosmetyków
No i zastanawiam się nad zamówieniem na BU... Hydrolat oczarowy chodzi mi po głowie. Sama nie wiem.
Mam jeszcze do Was pytanie. Dzielnie próbowałam przeczytać wątek i natknęłam się wtedy na Wasze testowanie podkładów Lavery, a konkretnie 02 ivory. Z tego co pamiętam, pisałyście, że jest dla Was za jasny. Jeśli chodzi o moją cerę, to jest bardzo jasna i chętne bym go kupiła, ale nie jestem pewna tego odcienia. Możecie mi powiedzieć coś więcej? Będę też wdzięczna za jakieś informacje o ogólnym jego stosowaniu.
Dziękuje aale Twoja zakupy to są dopiero cudowne
Wrzucisz zdjęcie? Niech się moje oczka napatrzą Kusiły mnie wczoraj i dzisiaj (starałam się nie patrzeć w stronę półki MF) te żele do mysia twarzy.. masz ich zamiar teraz używać? Dasz znać jak się sprawują? Bo może jeszcze się skusze

Przyzwyczaj się

Oj mi też chodzi po głowie już od dłuższego czasu hydrolat oczarowy, kupię go na pewno.

nie będzie żadnych promocji, a kysz promocję!

Podkład Lavery jest bardzo fajny. Kolor 02 nie jest jakoś okropnie jasny i jak dla mnie wpada w tonację różową. Konsystencji nie ma ani za gęstej ani za rzadkiej, co powoduję, że się dobrze nakłada i kryje. Ładnie stapiał mi się ze skórą i dawał taki naturalny efekt, trzymał się przez cały dzień. Ale właśnie na pewno w matique albo w sklepie Lavery dadzą Ci próbkę.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Tylko to Anula musi mnie mianować, żeby nie było, że Ją próbuję podkopać
Szkoda, że nie wiedziałam, ze chcesz melona, kupiłabym Ci, bo było kilka.
Nie strasz mnie tym kremem, ja sobie duże opakowanie kupiłam



Też patrzyłam za Mineral Flowers, ale już nie było, wyprzedali wszystko (Arkadia Wwa). Masła z Yes to.. są po 45 zł bo patrzyłam Anulo

Z odzywkami z Yes trzeba pytać panie ekspedientki, bo czasem na półce nie ma a one w takich szufladach pod spodem mają zapasy.

A w lipcu to jakie przeceny mają być? Bo teraz są przeceny na wszystko, dużo jest na kolorówkę.

I pytanko: czy znacie kosmetyki Korres? są w Sephorze, reklamują się jako eko, ale obejrzałam skład chyba żelu pod prysznic i był SLES na przodzie, więc już dalej nie patrzyłam
Ale mają też kolorówkę, podobno bez parafiny, glikoli etc.:
http://www.korres.com/default.aspx
I nie musiałaś długo czekać! Zasłużyłaś w końcu w 1000%!

Eh, to tylko u mnie wykupili całego melona? Dziękuję Ci bardzo ale zawsze na pocieszenie mam cytrusy..
Moja skóra jest dość wybredna, nie zwracaj na nią uwagi.. może akurat dla Ciebie kremik będzie super. Bo konsystencję i ogólnie komfort z jego używania jest na 6!

Ja w sepho dostałam próbkę kremu Korres przeciwzmarszczkowego- rodzicielka miała co próbować (patrzyłam na cene, 40ml- 140 zł ), mówiła, że fajny ale bardzo tłusty (do tej pory nie istniał krem, który by się jej w każdej ilości w nocy nie wchłonął a tu proszę) i tylko taki kontakt miałam z tą firmą.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
uwaga, uwaga!
Niniejszym, ja łaskawie Wam panująca mianuję Kotwilkę vice Królową Kusicielek


popieram wniosek....
Udały się zakupy, udały super!
Ja mam miniaturkę kremu pomidorowego yes i też nie jestem zadowolona...
dla Królowej i wice Królowej.. panujcie nam z litością dla naszych portfeli!

Oj udały się zakupy bardzo. Jeszcze czekam tylko na mojego micelka i będzie komplet

A teraz wyłączać Kotwilce neta
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-28 o 20:32
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora