Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-21, 16:56   #849
kirisutegomen
Raczkowanie
 
Avatar kirisutegomen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 47
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam i proszę o pomoc...

W skrócie:
Od niepamiętnych czasów regulowałam swoje brwi sama, ale nie robiłam tego zbyt umiejętnie... Do jakiego stanu je doprowadziłam, widać na pierwszym załączonym przeze mnie zdjęciu. Ostatecznie postanowiłam je zapuścić i udać się z nimi do kogoś, kto zna się na rzeczy. No i dziś nadszedł wielki dzień - poszłam do kosmetyczki. Efekty dzisiejszego zabiegu widać na dwóch pozostałych fotkach... Pani, która regulowała mi brwi powiedziała, że tak będzie dobrze, naturalnie i w ogóle... W salonie kosmetycznym nie przeglądałam się też jakoś długo w lustrze, tylko na pierwszy rzut oka stwierdziłam, że wygląda okej, więc zapłaciłam, podziękowałam i wyszłam. Ale gdy pochwaliłam się mamie, pierwsze co powiedziała na ich widok to "Ale grubaśne!"

No i sama już teraz nie wiem. Może rzeczywiście teraz są trochę za grube? Tzn podoba mi się kształt jaki teraz mają, ale może powinny być o te parę milimetrów cieńsze...? Jak uważacie?

PS. przepraszam za mój wygląd na zdjęciu, nie mam makijażu i cała się świecę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.jpg (9,4 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (53,1 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (28,8 KB, 192 załadowań)
__________________
Wszystko co opłaca się mieć, opłaca się również, aby na to czekać.
kirisutegomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując