Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w bardzo młodym wieku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-24, 16:54   #6
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Zmarszczki w bardzo młodym wieku

Witam. Mam 19 lat, a jakieś 2 miesiące temu pojawiły mi się małe zmarszczki na czole i pod oczami. Zwykle latem nie wychodzilam zbyt często, ale tego lata wychodzilam na slonce, niestety bez zadnego filtru itp. na 2-3 godziny dziennie przynajmniej raz w tygodniu a niejednokrotnie każdego dnia w tygodniu. Dlatego też łącze te zmarszczki z przesuszeniem i promieniami UV. Mialam takze rowniez pojawily sie w te wakacje chyba tez od slonca, takie pionowe zmarszczki miedzy piersiami, ale smarowalam piersi i nadal smaruje codziennie kosmetykiem nawilzajaco ujedrniajacym i juz zniknęly. Natomiast zmarszczki na czole mimo ze od okolo 2 tygodnia wrzesnia codziennie je nawizlam minimum 3 razy, ciągle są widoczne. Zalezy mi na szybkim ale bezpiecznym i zdrowym pozbyciu sie ich bo za tydzien w poniedzialek zaczynam studia, wiadomo, nowe osoby itp. to chce zrobic dobre wrażenie... Jesli mozecie mi poradzic jakis niedrogi krem a najlepiej maseczke domowej roboty ktorą robiąc codziennie przez 5-6 dni usune te zmarszczki, to bede bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam!!
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując