Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaką kołdrę kupić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-07, 18:50   #5
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: jaką kołdrę kupić

Cytat:
Napisane przez safia_ Pokaż wiadomość
Polecam kołdrę MEDICAL. To wyrób medyczny. Kupiłam córce, ponieważ jest alergiczką, a tą można prać w temp. 95 st. zabija wtedy roztocza, poza tym jest bardzo leciutka i miła w dotyku. Ja kupowałam na allegro razem z poduszkami i jaśkiem.
Ja też o niej myślałam, bo tak jak MARIUS składa się z dwóch cieńszych kołderek. Wypełnienie mają podobne, ale są zszyte na stałe. Nie można sobie ich rozpiąć, a autorka wątku pytała o lekką i cienką kołdrę.
Poduszki LIVING MEDICAL też są ponoć fajne, ale wypełnienie ma lepsze wg mnie FLOWER, (może komuś przeszkadzać obszycie w kwiatki, mnie się podoba).
Safia, czy Ty piszesz o kołdrze MEDICAL podwójnej?
Bo jeśli nie, to taka pojedyncza waży 1200 g a podwójna 1300. Wydaje mi się, że skoro wagą niewiele się róznią, to lepiej mieć kołdrę na 4 pory roku, rozpinaną
No i nie wiem, czy dasz radę uprać ją w pralce. Nie będzie za duża? MARIUSA można rozpiąć i prać osobno.
To sa takie moje spostrzeżenia na temat kołder. Nie chwalę MARIUSA dlatego, że mam takie 3 sztuki w domu. Mam też 1szt.FLOWER, jest cieplutka, ale nie każdy takie lubi. No i z praniem moga być kłopoty.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując