Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ogromny problem przed ślubem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-27, 16:51   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ogromny problem przed ślubem

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;75827741]Dziewczyny czy Wy potraficie czytać? Autorka napisała, że oboje mają po kilkanaście tysięcy oszczędności.

Ja uważam, że on nie chce mieszkać w domu Twoich rodziców bo jakby przyszło co do czego to on zostałby z niczym. Dom jest dalej Twoich rodziców. Do tego oni mieliby sponsorować remont i opał? Śmiechu warte - serio. Też bym wolała pójść na wynajem i się składać po równo a nie, że w razie W zostanę z niczym. Chłopak pewnie nie wie jak Ci to powiedzieć bo wyjdzie na materialistę, ot co.[/QUOTE]

Tylko, że on nie chce iść na wynajem (co rzeczywiście byłoby ok rozwiązaniem na początek), tylko woli mieszkać ze swoimi rodzicami i bratem i od razu porywać się na duży kredyt i budowę domu. Natomiast rozwiązanie, które dała Autorka nie jest źle, bo jednocześnie mieszkaliby osobno i mogli spokojnie oszczędzać na własne. Tylko on twierdzi, że okolica mu się nie podoba. Jeżeli ma inne powody (to, o czym napisałaś np. obawę przed mieszkaniem w domu, który należy do teściów), to powinien je wyrazić wprost.

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Nymerth Pokaż wiadomość
Ja w trakcie czytania tego odniosłam wrażenie, że on chce wymusić na Tobie, żebyś zaczęła wymuszać na rodzicach szybszą przeprowadzkę do tamtego domu i mieć dla siebie Twój obecny.

Jestem może w stanie zrozumieć, że nie chce całe życie mieszkać gdzieś, gdzie mu się nie podoba. Tyle, że w takim przypadku nie powinien wymyślać głupot o mieszkaniu dalej z rodzicami, tylko wziąć ten dom i ewentualnie wtedy pakować się w budowanie własnego. Chociaż na ile wizja dużego kredytu jest u Was realna, to już Ty autorko powinnaś wiedzieć.
To samo wrażenie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując