Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pergamano-od czego zacząć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-29, 16:49   #1
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988

Pergamano-od czego zacząć?


Od jakiegoś czasu podglądam was zdolne wizażanki Zawsze miałam zapędy do robienia różnych ozdób i scrapbooków ale nawet nie miałam pojęcia, ze tak to się nazywa Ale nigdy nie robiłam podobnych cudów jak wy! Jestem po prostu oczarowana! Wyczytałam też co nieco o pergamano. U jednej z wizażanek widziałam mini kurs z pergamano ale nie znalazłam konkretnego wątku ogólnego o tej technice (jeśli się mylę i gdzieś on jest a ja jakims cudem go nie znalazłam to prosze o połączenie)
Ale do rzeczy. Wiem już, że niezbędny jest perganim i jakies dłutka ale nie wiem konkretnie jakie i jaki pergani. Gdzieś czytałam tez, ze lepiej używać kalki bo jest tańsza. No więc poradźcie mi kochane od czego powinnam zacząć swoją przygodę z pergamano. Co kupić i jak to wygląda cenowo przede wsyztskim? Bo nie mam pojęcia wjakich granicach mieszczą się ceny posczególnych artykułów a nie chciałąbym dać się wkopać w wysokie ceny tylko dlatego, ze nie wiedziałam, ze np to jest akurat drogo i lepiej poszukać gdzie indziej. Czekam na wskazówki
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując