Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie pociągam go
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 21:05   #12
jan2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Nie pociągam go

Cytat:
Napisane przez black_white_ Pokaż wiadomość
Irytujesz mnie :P mozesz wyglądać jak seksbomba, ale jeżeli w łóżku od x lat jest to samo to i tak sie sobą znudzicie. Więc niech do Ciebie dotrze że tu nie chodzi o to że źle wyglądasz, tylko że ciągle tak samo Może wybierzcie sie na jakąś kolacje do restauracji? Zrób sie na bóstwo Myślę że może na niego podziałać taka otoczka tzn. będziesz pięknie wyglądać, kusić, a on nie będzie mógł Cie miec tu i teraz tylko będzie musiał czekać na powrót do domu albo do auta?;D jak kto woli ;D
Osz Ty
Wiem, już rozumiem, zacznę działać.
Rozwala mnie tylko to, że to ja muszę czuć się winna i zobowiązana, żeby coś poprawić a facet tylko czeka na kuszącą mnie.
Tyle lat minęło...ale ok daję nam ostatnią szansę. Skupię się na nim, może przeżyjemy drugie zakochanie

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Libido mu spadło.
Mnie rozwalają odpowiedzi w takich wątkach. Kobieta ma się starać i stroić, a facet co?
Jak widać, ona nadal ma na niego ochotę, a on już nie tak bardzo.
Jemu się znudziło, potrzebuje urozmaicenia to niech... sam coś zaproponuje.
Autorko, wyłania mi się obraz baaardzo biernego faceta. Ale może on taki już jest.
Też byłoby mi przykro.
Dokładnie to mnie boli od kilku (!) lat...on nigdy nie podjął tematu, to znaczy, że mu to nie przeszkadza (tzn. brak seksu). Na co dzień jest szczęśliwy, nie tłumi w sobie emocji. Ja mówię o tym co jakiś czas i zawsze to samo...to we mnie się gotuje, mówię, czego potrzebuję, a wychodzi na to, że to moja wina, bo nie kuszę...
Ale ok, będę kusić, ostatnia próba
jan2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując