Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-26, 10:15   #1022
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Luxmed na Wołoskiej, jak pisałam wcześniej,najpierw dr Winiarska (nie podobało mi się), a teraz dr Grabowska (jest ok)

Też tak kombinowałam, ale oba muszą być w ten sam dzień robione, więc się zastanawiam, czy nie od razu robić "w pakiecie".
A wiesz może, czy ta gin może też pappa zrobić - pobierze krew?

Ja się kiedyś właśnie pomyliłam, bo niedaleko jest fryzjer
Tam jest tak, że nie płacisz przed wizytą. Najpierw wchodzisz do gabinetu, dr się Tobą zajmuje a później wychodzisz z gabinetu i na korytarzu rejestratorka już wie co miałaś i dokonujesz u niej płatności. Przede mną była dziewczyna, która teoretycznie poszła tylko na I usg genetyczne. Kiedy wyszła poszła zapłacić i powiedziała, że jest tylko po usg ale decyduje się dodatkowo na test. Zapłaciła za samo usg, za test miała zapłacić dopiero po jego wykonaniu. Wiem, że ona czekała później na korytarzu...może miała ten test zrobić po wszystkich pacjentkach. W gabinecie lekarskim są dwie osoby dr i taka jedna, która przeprowadza z Tobą wywiad, wprowadza dane i wydaje wyniki. Wiem, że Pappa jest z krwi, ale ona kurczę nie miała tego od razu. Może dlatego, że się spore opóźnienie zrobiło....w każdym bądź razie ja na karcie mam adnotacje, że zostałam poinformowana o możliwym badaniu, ale jak wczesniej napisałam nie widziałam powodów by je robić i powiedziałam, że taka 90% pewność mi wystarcza.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora