Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-13, 12:40   #802
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Na oczy go nie widziałam, ale z tego co widzę po zdjęciach i swatchach to chyba coś jak Nick Nack tyle że błyszczący.

Ja w nim żadnej brzoskwinki nie widzę, specjalnie zwlekłam się z łóżka żeby dokładnie się przyjrzeć

Edit: przejrzałam inne swatche i jednak nie jak Nick Nack xD
W każdym razie nie wydaje mi się bardziej nasycony niż Soft Touch.
A zależy ci tylko na różu EDM?

Edit2: A myślałaś o Restful? Właśnie wyczytałam na jakimś blogu że jest on mocniejszy od Pink Ribbon.
Chyba wypróbuję i restful, i pink ribbon. Najbardziej zależy mi, żeby po godzinie, dwóch, nie wyzierała mi spod makijażu pomarańcza lub jakaś ceglasta barwa, ale to chyba kwestia indywidualna i potrzeba mi testów organoleptycznych .
EDM to moje pierwsze minerały, a że mieszkam dosyć blisko krakowskiego biura ich polskich przedstawicieli, mogę sobie bezproblemowo podjechać pod obiór zamówienia. Póki co nie chce mi się bawić w zamówienia zagraniczne, może pomyślę o tym za jakiś czas.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
pink ribbon jest faktycznie pink, ale nie mat
Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Ja mam pink ribbon, ma drobinki, jest różowy
I mam bardzo jasną karnację i razem czujemy się dobrze
O, to może być to. Nadaje się to to na codzienny makijaż (w sensie czy tylko rozświetla, czy już rzucają się w oczy te drobinki)?

Dzięki Dziewczęta wątek edmowy umarł i tam nie doczekałam się odzewu.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując