Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 20:17   #575
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja najpierw oczyszczam mydłem Coal Face, a potem nakładam SN. Ale wydaje mi się, że można próbować nałożyć na brudną twarz z makijażem. Ja tak jeszcze nie próbowałam.

O maskach algowych takich plastycznych pisałam. Są super. A w gabinecie może właśnie jakaś mikrodermabrazja? Technika poszla do przodu, więc może mniej inwazyjne są te zabiegi teraz niż jak ja byłam.


dzisiaj próbowałam na oczyszczoną skórę, innym razem spróbuje na nieumytą


tak tak tez mi chodzi o te plastyczne i z nich miałam kilka rodzajów

może rzeczywiście ta mikro... naprawde juz nic nie wiem i jestem w kropce :P

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Może jakiś peeling?
Chciałabym na jakiś pójść... kiedyś.
W tamtym roku poszłam do kosmetyczki na kwasy i jedyny pozytyw, który zauważyłam to krótkotrwały efekt wygładzenia skóry, ale po 3 zabiegach skóra mocna się wysuszyła i tym samym zaczęła produkować więcej sebum
Koniec końców skóra została podrażniona, stała się wrażliwa i po zabiegach musiałam radzić sobie z nią sama
Bo nie miałam kasy na inne profesjonalne zabiegi.
To ja już wolę swoje glinkowe
Gdybym miała pieniądze na takie imprezy, pewnie korzystałabym z nich częściej i może systematyczność by tu coś dała, ale tak... żałuję.



Co do oczyszczania buzi żelami - moim zdaniem jeśli i droższy i tańszy myją tak samo, nie ma co przepłacać
Więc w porę przypomniałam sobie o Fitomedzie

A co do mydełek - kusi mnie Lawendowa Farma, ale muszę zamknąć oczy i się wstrzymać przed klikaniem w produkty zwłaszcza, że siedzę teraz na Allegro i zaraz coś kupię


Ja używałam go tak jak żel, czy nakładałam na nieumytą twarz.



Haha, Karmazynka, miałam to samo napisać bo sama używam pasty i bardzo ją lubię
Polecam też papkę Jadwigi
zastanawiałam się nad jakimś peelingiem kwasowym, ale tez sie boje zeby sobie krzywdy nie zrobić, chociaz efekt wygładzonaj skury niby kuszące, tylko no własnie na ile zabiegów trzeba by iśc by efekty były długotrwałe?:P


następnym rzem uzyje na nieumtą własnie


o widzisz, pasta cynkowa u mnie naprawde zmniejsza wypryski
a papki nigdy nie miałam, moze jak bd kiedys zamawiac puder to i ją przy okazji wezmę
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2012-08-15 o 20:20
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora