Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 09:43   #1178
Mrs_Hyde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II- podkład naprawde matujący

Witam Wizażanki,
na wstępie zaznaczę, że wiem, że było juz sporo dyskusji na temat podkładów matujących, przeczytalam wszystko co się dało (KWC oczywiście w pierwszej kolejności) ale nadal nie znalazłam konkretnych dla mnie informacji...
Poszukuję podkładu, który na prawdę matuje i nie robi maski na twarzy. Raczej lekkiej konsystencji, bo te cięższe wzmagają moje przetłuszczanie skóry. Zależy mi też na umiarkowanie-średnim kryciu, naturalnym efekcie, jakoś nie lubię kompaktów, zwłaszcza z dziwnymi aplikatorami typu wałek... Mam cerę mieszaną, strefa T przetłuszcza mi się bardzo, już 2-3h po nałożeniu podkładu świecę się niemiłosiernie, mimo utrwalenia podkładu pudrem sypkim. Próbowałam juz: Maybelline Afinitone matujący, Maybelline SuperStay, Bourjois 123, L'Oreal TrueMatch i Infallible, Manhattan Powder Mat, Makeup Forever MatVelvet, Sehora podkład korygujący 10h i niestety żaden sobie nie poradził...
Myślę, że czas poszukac wśród podkładów z "wyższej półki", na razie z opisów rozważalam Ideal Matte Estee Lauder albo Stay Matte Oil-Free Makeup Clinique. Niestety panie konsultantki w sephorach i douglasach w mojej okolicy bardzo nie chcą podarowac mi próbek tych podkładów, a ja z kolei bardzo nie chcę wyrzucac kasy w błoto na kolejny nietrafiony kosmetyk... Może któraś z Was ma doświadczenia z tymi podkładami? Albo podobny problem i znalazła już coś godnego polecenia?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------
DO HANAYOME
Hej,
ja też mam jasną cerę, Healthy Mix najjaśniejszy jest prawie idealny, może poł tonu za jasny, ale się dopasował (używałam go awaryjnie od siostry przez kilka dni, bo zapomniałam swojego). Ale z tego co próbowałam i co podpowiedziała mi właśnie siostra lepiej się sprawdza podkład 123 też od Bourjois- jest trwalszy, ładniej ujednolica cerę bez robienia jakiejkolwiek maski czy sztuczności i przy wiosenno-letnich temperaturach nie warzy sie ani nie spływa jak healthy mix. Ogólnie ze wszystkich Bourjois o Healthy słyszałam najmniej pochlebne opinie, wiosenno-lekki nieźle wygląda tez 10hours sleep (używałam go zanim moja cera zaczęła się przetłuszczac)- naturalny, świeży, lekki.

Edytowane przez Mrs_Hyde
Czas edycji: 2014-03-24 o 09:44
Mrs_Hyde jest offline Zgłoś do moderatora