Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WYPADAJĄCE WŁOSY - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 16:41   #58
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY - część III

Cytat:
Napisane przez agaaga111 Pokaż wiadomość
Ja mam przetłuszczające się włosy i bardzo chwalę sobie ten szampon. Włosy są miękkie, ladnie się układają i nie są przeciążone ani szybciej nie przetłuszczają się.
Lotion Seboradinu też mi służy, ale używam go na noc przed myciem włosów, bo nieco je przetłuszcza.
Kurde, za późno. Moja mama powędrowała dzisiaj do apteki i zakupiła mi szampon i lotion z Seboradinu - powiedziała że tylko ta nazwę zapamiętała i kupiła . Wahałam sie miedzy szamponem Pharmaceris a Seboradinem i już nie mam wyboru . Ale jeżeli szamon sie nie sprawdzi kupie Pharmacerisa

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

sunkissed

-szampon pharmaceris- polecany i tutaj i na KWC
-jeżeli wyleczysz łupież to ja bym na Twoim miejscu stosowała coś przeciwłupieżowego profilaktycznie np. co 3/4 mycia
-jeśli masz mały problem z wypadaniem, może wystarczy sama jakas wcierka w skórę głowy skoro nie chcesz rezygnowac z tego szamponu do włosów kręconych?
-zarówno Vitapil i Bellisa maja dobre opinie; tak jak Silica czy Capivit .
-niedługo zaczne sotoswac ten Szampon Seboradin do wypadających - zobaczymy jak będzie. Ale ma w miare dobre opinie .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora