Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-22, 12:22   #11
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Ja jednak uważam, że w życiu nie dzieje się nic bez przyczyny i że wszystko ma jakiś cel, ale oczywiście trzeba pomóc swojemu szczęściu a nie czekać biernie na coś co jest przeznaczone...

Powiem Wam tak dziewczyny mam wiele koleżanek mniej urodziwych, które mają już mężów, narzeczonych i tak dalej... mam także wiele koleżanek bardzo ładnych, które miotają się, nie mogą trafić na kogoś odpowiedniego... czasami myślę, że uroda bardzo pomaga w powodzeniu ale przeszkadza w miłości... chodzi mi o to, że do tych mniej urodziwych dziewczyn facetów przyciąga coś innego, poznanie tej osoby dopiero pozwala na stwierdzenie, że to "najładniejsza dziewczyna na świecie, idealna dla mnie" hehe... mam kolegów, którzy spotykali się z bardzo ładnymi dziewczynami tylko żeby "przykozaczyć" przed kolegami, no już nie mówiąc inni traktowali je bardzo przedmiotowo... ale no jasne, że to nie jest jakaś reguła... Myślę, że po prostu musi trafić swój na swego i tyle
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując