Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - olej kokosowy
Wątek: olej kokosowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-26, 07:20   #497
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: olej kokosowy

[QUOTE=eternitymoment;1746 1190]olej kokosowy ma postac stalą,wyglada jak smalec :P jest bialy,kupisz go w sklepach ze zdrowa zywnoscia

na rozdwojone koncowki,to jest fryzjer
Tez sie zgadzam.Niestety rozdwojonym końcówką nic nie pomoże.Jesli chcesz rozpocząć kuracje to najpierw pozbądź się tych już i tak nie przydatnych końcówek a potem włoski dostana kopa i na pewno szybciej dojdą do siebie.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

eternitymoment/Smerfetkaa Dziekuje dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze czy nakladacie go solo czy z czyms mieszacie.Ja narazie nakladam tylko jego samego ale wczesniej mieszalam oleje.No i jak dlugo uzywacie juz tego coda?Mam wloski dosyc suche wysuszone przez prostownice.Pod spodem sa ok ale na wierzchu to widac ze sa suche.Czy myslicie ,ze kiedys doprowadze je do tego etapu ze znow beda leiste?? Bo na tym mi najbardziej, najbardziej zalezy.Ciekawe czy byl juz kiedys taki przypadek ze wloski tak wróciły do normy.Juz od ponad miesiaca dostarczam im wszystkiego co możliwe.I jestem uzbrojona w cierpliwość bo wiem ze z dnia na dzień to nie nastąpi
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując