Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-09, 11:26   #847
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

No to ja czekam na informację o zapachu tej wanilii Czy słodka taka wiadomo jaka, czy taka z gorzką nutą jak 100% pure. jak słodka to i ja biere


Zazdroszczę...tez bym tak chciała się nie malować A co do YR to ja u nich już tylko żele pod prysznic kupuję. Lubię kawowy/migdałowy i z macadamią. Wszystkie kremowe tak jak kocham, a zapachy cuuudowne. I tylko na to sobie tam pozwalam.
na pewno będzie słodka, bo jest z domieszką miodu. ale zobaczymy

niestety mój ulubiony kremowy żel pod prysznic wycofali i już nigdy nie wrócił a kochałam go strasznie. też mi maseczki wycofali i wróciły nowe wersje, beznadziejne dla mnie. tak samo woda toaletowa wanilia kiedyś była tak piękna a zmienili i kicha

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45058937]No własnie, ceny mają strasznie wysokie. W tych sklepach z USA większosc jest po 10-12 dolców, a nie 20 ojro. ;d No także, jak mówiłam - straszna lipa z dostępem. Najfajniej by było, gdyby ktoś mieszkający w USA mógł nam wysłać paczkę. Moja koleżanka jedzie do USA, ale dopiero we wrześniu, a ja jestem niecierpliwa. ;P[/QUOTE]

kicha
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora